قوانین و مقررات وبسایت فروشگاه آنلاین چنار

کاربرگرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی چنار به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت چنار هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری چنار و سایر محتوا و خدمات ارائه شده توسط چنار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات چنار است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین چنار از سوی کاربر است.

کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و کامل است، و بایستی از صحت آن اطمینان داشته  باشد، در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و چنار هیچگونه مسئولیت در قبال مفقود شدن یا نرسیدن بسته ها نخواهد داشت.

جلب رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های چنار بوده است و چوباچی در همین راستا تلاش میکند تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. اگر محصول خریداری شده ایراد یا اشکالی داشته باشد:

اشکال‏‏‌های ظاهری که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

 استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن، جعبه اصلی، لیبل یا بسته‌بندی خود به چنار بازگردانده شود، و دارای مسائلی مانند شکستگی یا زدگی باشد.
 به محض رسیدن محصول بایستی عکسی از محصول به پشتیبانی واتساپ ارسال شده تا توسط تیم کارشناسی مورد بررسی قرار گیرد و نتیجه آن متعاقبا اعلام میگردد.

در صورت تایید توسط تیم کارشناسان:

۱- میزان خسارت برآورد شده ،در کمتر از ۲۴ ساعت به حساب مشتری واریز می شود.
۲- مرجوع کالا، در کوتاه ترین زمان(حدااکثر 48 ساعت) کالا عودت داده شود و طبق قوانین هزینه ارسال به عهده خود مشتری میباشد. چوباچی پس از دریافت محصول آسیب دیده، هزینه محصول را در کمتر از ۲۴ ساعت به حساب مشتری واریز میکند.

 • سفارشم هنوز به دستم نرسیده!

بعد تحوبل محصول به اداره پست، تحویل سفارش به شما 3 الی 4 روز کاری زمان می برد.


 • چگونه وضعیت سفارش خود را میتوانم پیگیری کنم؟

جهت دریافت کدمرسوله خود میتوانید با واتساپ پشتیبانی در ارتباط باشید.
از طریق سایت اداره پست ملی، میتوانید با وارد کردن کد رهگیری خود از وضعیت مرسوله خود اطلاع حاصل فرمایید.


 • سفارش من ناقص دستم رسیده!
  پس از تحویل بسته و بررسی سفارش خود ، در صورت ناقص بودن محتویات بسته،عکس از بسته و محتویات کامل آن برای پشتیبان واتس اپ ارسال نمایید.
  همکاران سفارش شما را بررسی نموده و نتیجه را خدمتتان اعلام می کنند.

 • سفارش من آسیب دیده است!
  تمامی محصولات حساس و آسیب پذیر ، قبل از ارسال ، به دقت بسته بندی میشوند.
  در صورت آسیب دیدن – ضربه و یا شکستن محتویات بسته ،عکس از بسته و محتویات کامل آن برای پشتیبان واتس اپ ارسال نمایید.
  همکاران سفارش شما را بررسی نموده و نتیجه را خدمتتان اعلام میکنند.
  در صورتی که قصور از جانب چنار بوده باشد ، میزان خسارت تعیین و برگردانده میشود.
  در صورتی که قصور از جانب سیستم ارسال پستی باشد ،چنار تا۳۰ درصد از خسارت را تقبل می کند.

زمانی که شما سفارش کالایی را در سایت چنار ثبت و اقدام به خرید از چنار می‌کنید قبول کرده اید که از طریق ایمیل و یا تلفن با گروه پشتیبانی درارتباط باشید، یعنی شما ارتباط الکترونیکی با چنار را پذیرفته‌اید. اگر تمام قوانین در هنگام ارسال درخواست را رعایت کنید، شما موافقیت کرده‌اید که چنار پاسخ به درخواست شما را به صورت الکترونیکی یعنی از طریق ارسال پیامک، پست الکترونیکی و سایر راه‌های ارتباطی درج شده به شما ارسال کند.

همچنین تمام پاسخ‌های چنار فقط به آدرس ایمیل و شماره تلفن‌های ثبت شده در پروفایل که توسط مشتری تایید شده است، ارسال خواهد شد.

توجه داشته باشید که چنار فقط با و یا 09036785802برای کاربران و خریداران سایت پیامک پردازش و ثبت سفارش، سوالات نظرسنجی، جشنواره‌های تخفیف و.. ارسال می‌کند.

بنابراین در صورت دریافت هرگونه پیامک با عنوان پرشین کالر از شماره‌ای به غیر از شماره معرفی شده، لطفا هرچه سریع‌تر برای پیگیری قانونی این تخلف و سواستفاده از نام چنار، آن را از طریق ایمیل Info@chinaar.com  یا ایمیل chinaar@gmail.com یا تماس با شماره مندرج در سایت به اطلاع ما برسانید.